Perfect Piano

Perfect Piano

Wirtualne pianino na telefon z Androidem

Zalety

  • Tryb nauki
  • Kilka instrumentów do wyboru
  • Łatwe nagrywanie dźwięku

Wady

  • Gorzej się sprawuje na małych ekranach

Bardzo dobry
8

Perfect Piano pozwoli Ci zmienić telefon Android w instrument muzyczny. Dzięki tej darmowej, muzycznej aplikacji poczujesz się jak wirtuoz pianina.

Perfect Piano to dobrze przygotowana aplikacja muzyczna, imitująca pianino. Użytkownik do swojej dyspozycji dostaje pełny układ klawiszy i wiele użytecznych funkcji. Jeżeli więc masz telefon z Androidem, to nie pozostaje już nic innego, tylko grać.

Aplikacja Perfect Piano zaopatrzona jest w szereg użytecznych funkcji. Przede wszystkim można wybrać jeden z pięciu różnych modułów. Oprócz pianina użytkownik ma do swojej dyspozycji również organy, Rhodes piano (czyli pianino elektryczno-mechaniczne), syntezator i MusicBox. Każdy tryb to oczywiście inna linia melodyczna.

Oprócz tych opcji, Perfect Piano posiada również inne, ważne funkcje. Dla przykładu, aplikacja pozwala na jedno lub dwu-poziomowy widok klawiszy. Ma także funkcję nagrywania, można więc zapisywać własne kompozycje. Co istotne, każdy klawisz jest opisany, co ułatwia uczenie się gry na tym instrumencie.

Perfect Piano ma bardzo prostą nawigację. Po uruchomieniu aplikacji od razu dostajemy widok klawiszy. Możemy przemieszczać się między sekcjami za pomocą gestów lub specjalnych przycisków. Graficznie aplikacja przygotowana jest dobrze. Poza tym szybko reaguje na dotyk.

Perfect Piano nie zastąpi prawdziwego instrumentu, ale jak na aplikację tego typu, sprawuje się bardzo dobrze. Warto ją wypróbować.

Opinie użytkowników o Perfect Piano